Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Akridi KB

Slottsmöllan
302 31 Halmstad
Tel 035-13 69 50
Fax 035-13 69 59
E-post info@akridi.se

LR Akridi KB

C/o Hotell Erikslund
Åstorpsvägen 15
262 96 Ängelholm
Tel 0739-47 55 89
E-post info@akridi.se

Åsa Ragnarsson

Godkänd revisor

035-13 69 70
070-60 80 656
E-post asa.ragnarsson@lr-revision.se

Katarina Algotsson

Redovisningskonsult

035-13 69 73
E-post k.algotsson@akridi.se

Carina Andersson

Revisorsassistent/Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 78
E-post carina.andersson@lr-revision.se

Maya Bengtsson

Redovisningskonsult
(Föräldraledig)

035-13 69 54
E-post m.bengtsson@akridi.se

Linda Carlsson

Revisorsassistent/Auktoriserad redovisningskonsult
035-13 69 74
E-post l.carlsson@akridi.se

Charlotté Dettlovsson

Redovisningskonsult

035-13 69 81
Epost: c.dettlovsson@akridi.se

Jennie Fogelberg

Revisorsassistent/Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 76
E-post j.fogelberg@akridi.se

Elisabeth Fredin

Redovisningskonsult

035-13 69 74
Epost e.fredin@akridi.se

Malin Fredin

Auktoriserad revisor

035-13 69 80
0739-47 55 89
Epost malin.fredin@lr-revision.se

Marie Fridell

Auktoriserad revisor

035-13 69 53
E-post m.fridell@akridi.se

Jeanette Gunnarsson

Redovisningskonsult

035-13 69 71
E-post j.gunnarsson@akridi.se

Ida Gustavsson

Auktoriserad lönekonsult

035-13 69 79
E-post i.gustavsson@akridi.se

Paula Haraldsson

Redovisningskonsult

035-13 69 51
E-post p.haraldsson@akridi.se

Annelie Isaksson

Redovisningskonsult
Föräldraledig
035-13 69 57
E-post a.isaksson@akridi.se

Magnus Jonasson

Auktoriserad revisor

035-13 69 58
E-post m.jonasson@akridi.se

Charlotte Larsson

Receptionist/redovisningskonsult

035-13 69 50
Epost c.larsson@akridi.se

Jonny Pettersson

Konsult

035-13 69 55
E-post j.pettersson@akridi.se

Sanna Rosengren

Auktoriserad revisor
035-13 69 75
E-post s.rosengren@akridi.se

Helena Sjögren

Redovisningskonsult

035-13 69 77
E-post helena.sjogren@lr-revision.se

Eva Svensson

Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 72
E-post e.svensson@akridi.se

Oscar Winge

Revisorsassistent (Föräldraledig)

035-13 69 52
E-post o.winge@akridi.se

Fotograf Jesper Molin

Aktuellt

FARs Allmänna villkor om rådgiviningstjänster

Läs mer här

FARs Allmänna villkor om revision av svenska företag och organisationer

Läs mer här

Läs om våra digitala tjänster

Digitala tjänster

Stor höjning av skatt på drivmedel, hur man definierar en arbetsplats och regler för dricks mm.

Mycket nyttigt att ta del av i vårt senaste Nyhetsbrev, nr 4!

Ändring av årsredovisningslagen inför 2016 och info om hur revisionsberättelsen påverkas av nya ställningstaganden

Vårt Nyhetsbrev Banker nr 2 2015 hjälper dig reda ut vad som gäller

Skatter och personalliggare i byggverksamhet – få koll på nyligen framlagda budgetpropositionens innehåll

Läs vårt Nyhetsbrev nr 3 2015

Skattehöjningar och ökade krav på dokumentation mm – vad gäller egentligen?

Läs vårt Nyhetsbrev nr 2 2015