Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Akridi KB

Slottsmöllan
302 31 Halmstad
Tel 035-13 69 50
Fax 035-13 69 59
E-post info@akridi.se

LR Akridi KB

C/o Hotell Erikslund
Åstorpsvägen 15
262 96 Ängelholm
Tel 0739-47 55 89
E-post info@akridi.se

Åsa Ragnarsson

Godkänd revisor

035-13 69 70
070-60 80 656
E-post asa.ragnarsson@lr-revision.se

Katarina Algotsson

Redovisningskonsult

035-13 69 73
E-post k.algotsson@akridi.se

Carina Andersson

Revisorsassistent/Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 78
E-post carina.andersson@lr-revision.se

Maya Bengtsson

Redovisningskonsult

035-13 69 54
E-post m.bengtsson@akridi.se

Linda Carlsson

Revisorsassistent/Auktoriserad redovisningskonsult
035-13 69 74
E-post l.carlsson@akridi.se

Charlotté Dettlovsson

Redovisningskonsult

035-13 69 81
Epost: c.dettlovsson@akridi.se

Zebastian Edfeldt

Redovisningskonsult

035-13 69 83
Epost  z.edfeldt@akridi.se

Jennie Fogelberg

Revisorsassistent/Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 76
E-post j.fogelberg@akridi.se

Elisabeth Fredin

Redovisningskonsult

035-13 69 82
Epost e.fredin@akridi.se

Malin Fredin

Auktoriserad revisor

035-13 69 80
0739-47 55 89
Epost malin.fredin@lr-revision.se

Marie Fridell

Auktoriserad revisor

035-13 69 53
E-post m.fridell@akridi.se

Jeanette Gunnarsson

Redovisningskonsult

035-13 69 71
E-post j.gunnarsson@akridi.se

Ida Gustavsson

Auktoriserad lönekonsult/Redvisningskonsult

035-13 69 79
E-post i.gustavsson@akridi.se

Paula Haraldsson

Redovisningskonsult

035-13 69 51
E-post p.haraldsson@akridi.se

Monica Henningson

Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 84
Epost monica.henningson@lr-revision.se

Annelie Isaksson

Redovisningskonsult

035-13 69 57
E-post a.isaksson@akridi.se

Magnus Jonasson

Auktoriserad revisor

035-13 69 58
E-post m.jonasson@akridi.se

Charlotte Larsson

Receptionist/redovisningskonsult

035-13 69 50
Epost c.larsson@akridi.se

Marcus Madar

Redovisningskonsult

035-13 69 56
Epost m.madar@akridi.se

Monica Nortinsson Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 86
Epost  monica.n.andersson@akridi.se

Staffan Persson

Auktoriserad revisor

035-13 69 85
Epost staffan.persson@lr-revision.se

Jonny Pettersson

Konsult

035-13 69 55
E-post j.pettersson@akridi.se

Sanna Rosengren

Auktoriserad revisor
035-13 69 75
E-post s.rosengren@akridi.se

Helena Sjögren

Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 77
E-post helena.sjogren@lr-revision.se

Eva Svensson

Auktoriserad redovisningskonsult

035-13 69 72
E-post e.svensson@akridi.se

Oscar Winge

Revisorsassistent

035-13 69 52
E-post o.winge@akridi.se

Fotograf Jesper Molin

Aktuellt

Uppdaterat 200520: Aktuellt kring Corona för svenska företag

Läs mer här


Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Fortsätt läs här


Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden. Read more here


Sänkt krav på aktiekapital

läs här

Generationsskifte och försäljning av företaget

läs här

Budget 2020

läs här

Läs om våra digitala tjänster

Digitala tjänster